بیوگرافی سحر مقدس و عکسهای همسرش سعید امامی

عکس ها و آهنگ های خواننده سحر مقدس

بیوگرافی و عکسهای سحر مقدس خواننده و همسرش سعید امامی

سحر مقدس متولد 13 آذر 1364 در تهران، خواننده است

تحصیلاتش در حوزه هنر است، پدرش تهرانی و اصالتا اصفهانی و مادرش متولد سمنان و پدر بزرگشون اصالتا بلغارستانی می باشد، گیاه خوار است و به شدت رژیم می گیرد

سحر مقدس خواننده پاپ ایرانی متولد ۱۳ آذر ماه دهه شصتی در تهران می باشد .

آغاز فعالیت هنری

سحر فعالیت هنری خود را نوجوانی در سنا ۱۷ سالگی نزد استاد محمد نوری آغاز کرد .

در سن ۱۷ سالگی در کاخ جوانان تست خوانندگی داد اما به دلایل خانوادگی اجازه کار در زمینه خوانندگی به او داده نشد .

خانواده

سحر در یک خانواده هنرمند متولد شد .

پدر او نیز خواننده بود .

شروع فعالیت

خانوم مقدس علاقه اش به موسیقی از دوران نوجوانی شکل جدی تر به خود گرفت، 17 ساله بود که در کلاس های خوانندگی استاد محمد نوری شرکت کرد و در کاخ جوانان تست خوانندگی داد اما به دلایل مشکلاتی روند فعالیت اش به مشکل خورد

مهاجرت و رفت و آمد

از ١٨ – ١٩ سالگى مهاجرت کردم اما تا سال ٢٠١٢ قبل از انتشار اولین کارم زیاد به ایران میومدم در حال حاضر ساکن امارات هستم مدتی نیز عضو گروه سایه ها بودم

شهرت

شروع شهرت سحر با آهنگ تو نباشی از سال 90 شروع شد.

بیماری + قد و وزن !

قدم ١٧٢ هست و در حال حاضر ۶٢ کیلو هستم و سایزم ٣۶ – ٣٨ هست درباره اینکه چجورى لاغر شدم من تیروئید کم کار دارم هر روز براى کنترل کردن بیماریم دارو مصرف میکنم که این خودش خیلى موثر بوده در لاغر شدنم

ورزش میکنم و گیاهخوار هستم از نظر دکتر تغذیه و مربیم وزنم نسبت به قدم استاندارد هست اما شاید بازم وزن کم کنم که این یه مسأله سلیقه اى هست

موهام اکستنشن نیست

موهام اکستنشن نیست چندین سال کوتاه و رنگ نکردم تا بلند شد جنس موهام ارثى هست اما بعضى اوقات با روغن زیتون و بادام موهامو تقویت میکنم ، موهاى منم تا حدى موخوره داره به دلیل رنگ کردن …

زندگینامه سحر خواننده

همکاری با گروه سایه ها

در سال ۱۳۷۷ سحر به گروه سایه ها پیوست .

در این گروه سیامک خواهانی ، بهرنگ بهادرزاده ، بابک مافی و تعدادی خواننده با استعداد دیگر از جمله سحر حضور داشتند .

شهرت

در سال ۲۰۱۲ با آهنگ تو نباشی به شهرت رسید و بیشتر شناخته شد .

آهنگ ها

سحر آهنگ های بسیاری از جمله شام رمانتیک ، ای جان ، ای وای و … را خوانده است .

بیوگرافی سحر خواننده

برنامه شعر یادت نره

سحر خواننده برنامه شعر یادت نره است .

مسابقه شعر یادت نره به این صورت است که قسمتی از یک آهنگ ایرانی توسط سحر خوانده می شود و شرکت کننده باید بقیه آن را کامل کند .

ازدواج

سحر با سعید امامی آهنگساز ازدواج کرده است و متاهل می باشد .

سحر خواننده

عکس های جدید سحر خواننده

تصاویر سحر خواننده

خوانندگان مورد علاقه

خواننده هاى مورد علاقم خانم گوگوش ، خانم رامش آقاى سیاوش قمیشى ، آقاى ابى ،شادمهر عقیلى و بنیامین هستند که کارهایشان را همیشه دنبال می کنم

آرایش و  مستقل

آرایش و موهام در موزیک ویدئوها بر عهده میکاپ آرتیست هست اما روزمره خودم این کارهارو انجام میدم در حال حاضر موزیک تنها شغل من هست و کار دیگه اى براى کسب در آمد انجام نمیدم

زمانى که ایران بودم با زنده یاد استاد محمد نورى آواز کار میکردم اما در حال حاضر با استادى همکارى ندارم و خودم تمرین میکنم

ازدواج و بیوگرافی سحر :

سحر مقدس با سعید امامی آهنگسازی و تهیه کننده موسیقی ازدواج کرده است البته این رابطه 7 ساله فعلا در حد نامزدی می باشد

عکس سحر خواننده و همسرش سعید امامی

بیوگرافی سحر :

عمل زیبایی

عمل زیبائى انجام ندادم با وجود اینکه بینیم قبلاً شکسته در اثر یک حادثه ، اگر روزى بخوام جراحى کنم فکر کنم باید بزارم تو سنى که نیاز به این کار هست

ارتباط با مدل و تک ترک

هیچ نسبتى با آقاى فرهاد چابُک ندارم و به دلیل اینکه ایشون مدل قابلى هستن ازشون زیاد در کارها استفاده میکنی، بسته شدن کمپانى کینگ رکورد در کُند شدن کارهام بى تأثیر نبوده ، کارهائى که در حال جمع آورى هستیم در سبم هاى مختلف هست و به احتمال زیاد تک تِرَک ارائه میشود

بیوگرافی سحر:

در منوتو

سحر بعنوان خواننده در برنامه شعر یادت نره با اجرای امید خلیلی در منوتو اجرا می کند.

سریال ترکی جم خواننده ,مقدس ,آهنگ ,حاضر ,ازدواج ,گروه ,سعید امامی ,استاد محمد ,گروه سایه ,اکستنشن نیست ,خواننده برنامه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پریشان خدمات مجالس و تشریفات مهمانی امام زمان خوشمزه ترین مزه ها felezyabafshar2 دیسلاو موزیک پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان بلاگ پورمیکسی فول مَگ